Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Do të mbrojë by***n e vet”, Noizy kundër Stresit: Të ndihmojmë familjen e Klodian Rashës

Artisti i njohur me emrin Noizy ka dalë kundër Stresit, lidhur me protestën e fundit.

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se kauza e tij në protestën për Klodianin kaq ishte.

Ai shkruan se edhe qorri e sheh, që kjo është një protestë politike.

Ai ka një propozim tjetër.

“Të mblidhemi e të ndihmojmë familjen e Klodianit, dhe jo të merremi me protesta për të mbrojt by***** tona”, shkruan ai.

Kujtojmë se Stresi u shpreh se vrasja e Klodian Rashës nuk i përket vetëm familjes së tij por është kauza e të gjithë shqiptarëve. Sipas Stresit nuk ka asnjë arsye politike në përfshirjen e tij në këtë protestë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet