Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Almeda Abazi në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e fëmijës së dytë

Bukuroshja Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayışman janë në pritje të një vajze.

Almeda ka ndarë videon me ndjekësit e saj teksa së bashku me Tolgahan duken të lumtur pasi zbulojnë gjininë e bebit. Ata janë prindër edhe të një djali, Efehan, me të cilin modelja ka ndarë shumë momente, madje Efehan ka llogarinë e tij në rrjetin social Instagram.

Çifti me qëndrim në Turqi ka marrë vëmendjen e fansave në Shqipëri, sidomos kohët e fundit teksa aktori turk përpiqet të flasë dhe të komentojë në shqip.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet