Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Akuzohet për korrupsion, ndalohet shefja e Shërbimit të Provës në Laç

Ndalohet shefja e Shërbimit të Provës në Laç. Lindita Leçaj është ndaluar nga polica e Lezhës, pasi dyshohet se është përfshirë në korrupsion.

Burime bëjnë të ditur se ndalimi i saj është bërë përmes personave të infiltruar. Mësohet se Leçaj është akuzuar edhe më herët për humbje dosjesh.

Deri më tani policia nuk ka dhënë asnje njoftim zyrtar per ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet