Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U arrestuan pas protestës, Gjykata e Durrësit liron 7 protestuesit, mes tyre 3 të mitur

Gjykata e Durrësit ka liruar të gjithë të arrestuarit e protestës së të premtes kundër vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i “Shqiponjave”.

Për shtatë të arrestuarit, mes tyre edhe tre te mitur, është vendosur “detyrim paraqitje”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet