Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Trejsi Sejdini tregon shifrën për të cilën do luante në një film me skena të nxehta

Modelja dhe ish Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë.

Pasi u përfol se ishte në një lidhje me repein shqiptar Don Xhoni, Trejsi ka treguar se është vetëm projekti që kanë realizuar ajo që i bashkon duke hedhur poshtë thashethemet për një lidhje mes tyre.´

“A do luaje në një film me skena të nxehta për 1 milionë euro”, ishte pyetja që i drejtohej bukursohes nga Elbasani, e cila nuk ka nguruar të përgjigjet: “Normal që po.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet