Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Stresi dhe Noizy bëjnë paqe, bëhen bashkë për të ndihmuar familjen Rasha

Noizy dhe Stresi kanë lënë pas inatet e vjetra për të ndihmuar bashkërisht familjen e Klodianit, i cili humbi jetën pak ditë më parë.

Vetëm pak minuta pas apelit të Noizit drejtuar të gjithë artistëve për të lënë mënjanë partitë që përdorin protestat dhe për t’u bërë bashkë për të dhënë ndihmë konkrete, edhe Arkimed Lushaj ( Stresi) ka pranuar të bëhet pjesë e kësaj nisme duke u distancuar nga protestat që janë zhvilluar për gjashtë ditë radhazi për vrasjen e Klodian Rashës.

Reperi Rigels Rajku, gjithashtu i njohur si Noizy ka folur lidhur me protestën për vrasjen e Klodian Rashës, thuajse një javë më parë nga Policia e Shtetit.

Ai shkruan se protesta ishte e politizuar, ndaj kishte një propozim për të gjithë kolegët e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet