Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasje me armë zjarri në Athinë, plagoset shqiptari

Përplasje me armë zjari në mes të qytetit të Athinës. Mediat greke bëjnë me dije se të përfshirë ishin tre shqiptarë, të ndarë në dy mjete.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 20:00, teksa një prej shqiptarëve teksa ishte duke u futur brenda mjetit të tij.

I plagosuri ëshë nisur me urgjencë në spitalin më të afërt për të marrë shërbimin mjekësor, por nuk dihen detaje lidhur me gjendjen e tij shëndetësore.

Ndërkohë shqiptarët e tjerë, që qëlluan nga mjeti e tyre, i vunë flakën makinës së përdorur në ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet