Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ledri Vulaj bëhet baba për herë të parë, Sara sjell në jetë një vajzë

Prej disa ditësh Ledri dhe Sara po bënin përgatitjet e fundit për ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre, dhe burime të sigurta kanë treguar se pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi sot, më 14 dhjetor.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha mësohet të jenë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Burime pranë çiftit kanë bërë të ditur për ‘Express’ se Sara ka sjellë në jetë vajzën e saj, pritja për të cilën e ka emocionuar shumë prej kaq muajsh.

Dyshja nuk ka bërë asgjë publike në rrjete sociale, ndërsa mediat rozë kanë nisur raportimet për lindjen e vajzës së tyre të parë.

Disa muaj më parë, Vula i dedikoi edhe projektin muzikor ‘Si baba’ vajzës së tij dhe tregoi se pritja e një vajze ka ndryshuar dhe sjelljen e tij ndaj Sarës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet