Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I riu rrëfen terrorin: Policia më ka kapur me shpulla dhe shkelma në 12 të natës

Ka nisur dita e 5-të e protestës për vrasjen e Klodian Rashës, ndërsa kanë filluar edhe grumbullimete para.

Një i ri, pjesmarrës në protestë ka rrëfyer dhunën policore ndaj tij. Ai është shprehur se është dhunuar nga policia në orën 12 të natës.

Ai vijon më tutje, me detaje se polcia e ka goditur me shkelma dhe më pas është arrestuar.

“Më gjujti në shpi time, policia ka ardh në shpi në 12 të natës, më ka kapur në shpulla dhe në shkelma. Më ka arrestuar. “-u shpreh i riu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet