Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I mituri vret me armë zjarri katër anëtarët e familjes së tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Virxhinia të Shteteve të Bashkuara. Një i mitur akuzohet për vrasjen e katër anëtarëve të familjes së tij.

Burri, gruaja dhe dy djemtë e tyre, të moshave 3 dhe 12, u gjetën të vdekur me plagë me armë zjarri rreth orës 10:40 të mëngjesit të dielën në një shtëpi në Elkvieë.

Autoritetet thanë se një i afërm shkoi në shtëpi atë mëngjes për të kontrolluar familjen pasi nuk dëgjoi prej tyre për ditë.

Kur mbërriti, ai gjeti derën e përparme të hapur dhe tre njerëz të vdekur, ndërsa pak më tej edhe viktimën e katërt. Ndërsa anëtari i pestë i familje u gjet më tej, larg nga skema e krimit.

Një adoleshenti është akuzuar për vrasjen, megjithëse është e paqartë nëse ai ka ndonjë lidhje me viktimat. Policia nuk pranoi të japë më shumë informacion sepse i dyshuari është i mitur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet