Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Hidhet shorti i Champions League, rezervohen përballje të forta

Është hedhur sot shorti për fazën e 1/16-ave për Champions League. Në këtë fazë skuadrat do të kenë përballje direkte dhe me metodën me dy ndeshje.

Shorti ka rezervuar përballje ferri ku sfidat më të forta të parashikohen të jenë ajo mes Barcelonës dhe PSG, por dhe Atletico Madrit –Chelsea.

Përballjet për fazën e 1/16-ave:

Borussia Monchengladbach – Manchester City; Lazio – Bayern Munchen; Atletico de Madrid – Chelsea; Leipzig – Liverpool; Porto – Juventus; Barcelona – PSG; Sevilla – Borossia Dortmund ; Atalanta – Real Madrid.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet