Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksioni antidrogë në Vlorë/ Pezullohet shefi i krimeve të Himarës

Nga operacioni i madh antidrogë në Vlorë solli boshatisje të postës së policisë së Himarës.

Shumë pak punonjës kanë ngelur, ndërsa është arrestuar edhe punonjësi i kësaj poste, David Fakaj inspektor, ndërkohë që kanë pezulluar dhe shefi i krimeve të Himarës si dhe dy punonjës dhe inspektor të fshatrave të Vlorës.

27 persona u arrestuan, ndërsa 4 u shpallën në kërkim për bashkëpunim gjatë aksionit. Pjesë të këtij organizimi të jashtëligjshëm kanë qenë burra dhe gra, ndërsa akuzohen për shpërdorim detyre policë, kryetarë fshati dhe inspektorë të pyjeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet