Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident përballë Ambasadës Amerikane, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme përballë Ambasadës Amerikane tek rruga e Elbasanit, në kryeqytet.

Bëhet me dije se sipas informacioneve për mediat, dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’ me njëra tjetrën.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të plagosur, por vetëm dëme materiale. Si shkak i aksidentit, është bllokuar rruga duke krijuar trafik. Policia mbërriti në vendngjarje për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet