Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Elbasan, shkaktohet trafik i madh tek “Ura e Shkumbinit”

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, në vendin e quajtur Ura e Shkumbinit.

Paraprakisht raportohet se nuk ka persona të plagosur, ndërkohë që për pasojë është krijuar shumë trafik.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar dhe dyshohet se drejtuesi i mjetit ishte gjendje të dehur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes po heton rrethanat e mundshme të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet