Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia flet për ngjarjen në Vlorë, një person dërgohet në spital i plagosur në qafë

Nje person mbeti i plagosur ne qafe pas nje sulmi ndaj tij prane gjykates se Apelit ne Vlore.

Ngjarja ka ndodhur pak caste me pare nderkohe qe policia eshte nisur menjehere drejt vendit te raportuar per krimin.

Paraprakisht dyshohet per nje konflikt mes tre personave duke sjelle nje te plagosur, por ende nuk ka te dhena zyrtare ne lidhje me ngjarjen.

Burimet e policise kane thene se ende nuk mund te konfirmohet identiteti i personit qe ka mbetur i plagosur, citon lajmifundit.al, nderkohe qe ngjarja e rende e ndodhur ne rrugen Transballkanike po hetohet.

Komunikata e policise:
Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 17:20, në afërsi të Gjykatës së Apelit, Vlorë, si pasojë e një konflikti të çastit është dëmtuar në kokë, dyshohet me një send të fortë, shtetasi Klodian Memkolaj, 46 vjeç, banues në Vlorë, i cili është dërguar për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Sherbimet e Policise kane shkuar menjeherë në vendngjarje. Është ngritur grupi hetimor i cili vijion veprimet në vendin e ngjarjes me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë janë shoqëruar disa persona për tu marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet