Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Grabitet banesa në Peqin, autorët morën gjela deti

Një grabitje ka ndodhur gjatë orëve të natës së djeshme në fshatin Çelhakaj në Peqin. Burime bëjnë me dije  se disa persona kanë marrë nga shtëpitë e banorëve një automjet tip Benz, vegla pune dhe rreth 150 krerë gjela deti.

Vlera e tyre shkon deri në 1.5 milion lekë të reja.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet