Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Ç`bëni kështu mo”, policia shoqëron me dhunë të riun te Medreseja, revoltohen qytetarët: A jeni njerëz

Një rast i dhunshëm është regjistruar mesditën e sotme në Tiranë.

Disa efektivë policie janë përpjekur të shoqërojnë një të ri te zona e tregut te Medreseja. Pasi kanë hasur rezistencën e tij, efektivët kanë ushtruar edhe dhunë ndaj të riut.

Në pamje shihen teksa i mbyllin gojën dhe hundën me forcë, si dhe përpiqen t’i ulin kokën për ta futur në makinë.

E gjithë kjo skemë është bërë në sy të qytetarëve, të cilët kanë shpërthyer të revoltuar ndaj policëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet