Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vidhte këpucët në pallat, kapet mat hajduti në Elbasan

Kamerat e një pallati kanë kapur momentin kur një hajdut futet me qetësi dhe duke parë që vërdallë nuk kishte asnjë banor merr një palë këpucë dhe largohet.

Denoncimi me pamje vjen nga qyteti i Elbasanit, ndërsa nuk do të jetë e vështirë puna për organet kompetente për ta identifikuar dhe arrestuar makthin e qytetarëve.

Ky është një rast i pazakontë, por mbase nga kjo video dhe identifikimi i autorit qytetarët e Elbasanit do të gjejnë ‘qetësinë’ e munguar.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet