Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video/”Polici do dënohet 7 vjet”, protestuesit të revoltuar në Durrës, efektivi: Ikni pini një kafe

Një efektiv policie i ka këshilluar protestuesit që të shkojnë në bar-kafe.

Në një video të publikuar në Instagram nga JOQ, dëgjohet që efektivi në Durrës u thotë djemte që të shkojnë të pinë ‘ndonjë kafe’.

“Ikni pini ndonja kafe tani,”- thotë ai.

“Jo nuk ikim, maksimumi mund të dënohet 7 vjet ai, jeta jonë nuk vlen shtatë vje,”- thotë një prej protestuesve.

https://www.instagram.com/p/CItZAQ0BYEB/?utm_source=ig_web_copy_link

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet