Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Taulant Balla takon protestuesit në Elbasan: Po përdoren fëmijët se janë të vegjël

Taulant Balla ka zbritur në sheshin e protestuesve. Siç shihet edhe në foto, Balla, kreu i grupit parlamentar të PS-së ndodhen në mes të qytetit të Elbasanit, bashkë me kryebashkiakun Gledian Llatja.

Të dy kanë vendosur që të bisedojnë me protestuesit, pasi sipas tyre, ata janë të vegjël dhe gënjehen lehtë.

“I përdorin fëmijët ata janë fëmijë janë të vegjël, më i madhi ishte 16 vjeç,”– tha Llatja ndër të tjera.

Të rinjtë, gjatë protestës së sotme, dëmtuan kosha mbeturinash dhe ndriçimin e dekorit festiv.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet