Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“S’kam bërë gjë, ju lutem më ndihmoni”, policia shoqëron të riun para protestës

Ende pa nisur protesta, një i ri është shoqëruar nga policia.

I riu merret nga punonjës civile të policisë. I riu që identifikohet si Mexhit Kastrati përsërit se nuk ka bërë asgjë dhe kërkon ndihmë.

“S’kam bërë asnjë gjë. S’kam bërë asnjë gjë. Ju lutem më ndihmoni”, thotë i riu teksa merret nga policia.

Policia po ndjek një tjetër strategji sot dhe efektivët e policisë të shpërndarë në kryeqytet nuk i lejojnë të rinjtë të grupohen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet