Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protestë e veçantë në Durrës, të rinjtë përshëndeten dhe përqafohen me policët

Një protestë ndryshe në Durrës ku qindra të rinj kanë marshuar rrugëve të qytetit në shenjë revolte ndaj vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha.

Të rinjtë që kanë ndaluar para Drejtorisë së Policisë Durrës dhe janë ulur në rrugë kanë deklaruar se janë aty për protestë paqësore.

Madje në një gjest të pazakontë, ata janë përshëndetur dhe përqafuar me efektivët e policisë të bërë gardh para institucionit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet