Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta e dhunshme në Shkodër, e pranishme edhe Voltana Ademi

Në fillim të protestës në Shkodër, ka qenë edhe kryetarja e bashkisë, Voltana Ademi, duke u shfaqur në krye të turmës.

Ajo ka qëndruar vetëm 10 minutat e para në protestë dhe më pas është larguar.

Gjatë protestës disa të rinjtë gjatë protestës shkatërruan selinë e Partisë Socialiste dhe dogjën orenditë e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet