Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Në terren pas protestës, ambasadorja e Suedisë u bashkohet punonjësve të bashkisë

Pas protestës së mbrëmshme në Tiranë, kryeqyteti ditën e sotme është rikthyer në normalitet.

Punonjësve të Bashkisë së Tiranës dhe forcave zjarrfikëse, të cilët kanë punuar përgjatë natës për të pastruar rrugët e shkatërruara nga protestuesit u është bashkuar edhe ambasadorja e Suedisë në vendin tonë, Elsa Håstad.

Ajo poston një foto me një grup zjarrfikësish në Tiranë duke shprehur falënderimet ndaj tyre.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet