Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjykata vendos ‘arrest shtëpie’ për tre organizatorë të ditës së parë të protestave të dhunshme në Tiranë

Tre prej organizatorëve të protestës së dhunshme të organizuar në Tiranë mbrëmjen e së mërkurës janë lënë në ‘arrest shtëpie’ nga Gjykata e Tiranës.

Vendimi është marrë për Altin Koçin, Robert Poshnjarin dhe Vilson Kulemanin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet