Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Do digjet Surreli”, Stresi bën paralajmërimin e fundit për Ramën

Pas protestës në Shkodër ka ardhur edhe reagimi i këngëtarit Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi.

Teksa ka postuar video nga protesta e sotme në qytetin e Shkodrës, reperi thoteë se nëse kryeministri Rama nuk “dorëzon” Ardi Veliun, do dïgjét Surreli dhe Mali i Dajtit.

“Për her t’fundit po t shkruj, dorëzo Ardi ma’fiozin ose do digjet Surreli e Mali i Dajtit”, shkruan Stresi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet