Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dita e katërt e protestës, policia procedon katër persona në Durrës

Ndonëse ka qenë një protestë kryesisht paqësore, katër persona janë shoqëruar nga policia e Durrësit.

Ata janë proceduar për organizim të paligjshëm dhe dëmtim të pronës.

Dhjetëra të rinj marshuan edhe sot në Durrës për vrasjen e të riut Klodian Rasha nga policia ku me sa duket ka pasur dhe disa dëmtime të koshave e sinjalistikë.

Më pas protestuesit u ulën para drejtorisë së Policisë Durrës për një manifestim paqësor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet