Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidet me vdekje në Fier/ Makina përplaset me motoçikletën, vdes motoristi

Një aksident me vdekje ka ndodhur në këto momente në Fier.

Një makinë është përplsur me një motoçikletë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen motoristi.

Ende nuk bëhen me dije rrethanat e aksidentit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet