Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Vlorë, makina merr përpara kalimtaren, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë.

Mësohet se një automjet ka goditur një këmbësore. Ajo është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Vlorës.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet