Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Elbasan, makina përplas për vdekje 26-vjeçarin

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Një këmbësor i moshës 26-vjeç me iniciale Xh.K. është përplasur për vdekje nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji ndërsa nuk dihet ende shkaku i saj.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e mundshme të incidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet