Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, policia jep detajet e sherrit. Shoqërohen disa persona

Policia ka sqaruar të shtënat me armë zjarri në qytetin e Vlorës mbrëmjen e sotme.

Sipas polcisë ngjarja ka ndodhur në lagjen “24 maji” ku dyshohet se është qëlluar pas një konflikti të çastit me armë zjarri.

Mësohet se disa persona janë shoqëruar për ngjarjen në fjalë.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 11.12.2020, rreth orës 18:35, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, pas një konflikti të çastit, dyshohet se është qëlluar një herë në ajër me armë zjarri.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar në Polici disa persona që dyshohet se janë përfshirë në konflikt dhe po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet