Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshimet e para

Të shtëna me armë dyshohet të jenë regjistruar pranë një lokali në Vlorë.

Të shtënat janë dëgjuar në lagjen 24 maji. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të hetuar rrethanat e mundshme të ngjarjes.

Burime nga policia konfirmojnë se dyshohet për të shtëna në ajër.

Po ashtu, dyshohet se shkak për të shtënat është bërë një grindje mes disa personave në lokal.

Ndërkohë, policia ka shoqëruar disa persona.

Vijon…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet