Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Stresi paralajmëron Ardi Veliun: Ik deri të dielën ose do digjet Tirana në darkë, s’jam as me PD e as me LSI

Reperi Arkimed Lushaj nga arratia pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt i ka bërë një paralajmërim drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.

Stresi i kërkon Veliut dorëheqje deri të dielën ose pas 72 orësh në darkë do të digjet Tirana.
Reperi thekson se nuk është as me PD e as me LSI-në, por me drejtësinë dhe po sheh që drejtësi nuk ka.

STATUSI NGA STRESI

jam rebel i lindur nuk jam go…e edi rames si alketa vejsiu si ermal mamaqi pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do digjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen???? Te dielen 00:00 do digjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet