Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

SKANDALI/ Testi i COVID-19 futet në gotën me Coca-Cola, përgjigja del pozitive

Sa të sigurtë duhet të ndihemi për përgjigjet që marrim kur kryejmë testin për koronavirusin? Kjo është pyetja që mund të ngrihet kur shikon përgjigjen e një testi të shpejtë në Austri.

Sekretari general i partisë FPÖ në parlamentin austriak e bëri provën në një gotë të mbushur me Coca-Cola.

Përgjigja doli pozitive. Ai e quajti qesharake blerjen e testit nga qeveria pasi sipas tij, ato para mund të ishin investuar në shëndetësi apo në fusha të tjera.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet