Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthen protesta edhe në Durrës, qindra të rinj marshojnë para Drejtorisë së Policisë

Edhe Durrësi ka vijuar protestën për vrasjen e Klodian Rashën për të tretën ditë radhazai.

Qindra qytetarët ndodhen përballë Drejtorisë së Policisë Durrës, ku kërkojnë drejtësi për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv policie.

Me thirrjet “Drejtësi për Klodianin” durrsakët i janë bashkuar protestës masive që po zhvillohet në shumë qytete të Shqipërisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet