Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama shfaqet krah Ardi Veliut: Çfarë drejtësie duan këta? Të hurit dhe litarit?

Në momentin që përpara Kryeministrisë po zhvillohej protesta e tretë, kreu i qeverisë Edi Rama me drejtorin e policisë së shtetit Ardi Veliu në krah vizitoi efektivët e lënduar nga tubimet e dy netëve më parë.

E ndërsa akuzoi opozitën dhe presidentin për nxitje të protestave, Edi Rama kishte një koment për tubimin.

“Kjo lukuni e lidhur me asgjë që ka të bëjë me lirinë me demokracinë e qytetarisë shqiptare. Cfarë drejtësie kërkojnë këta? Të hurit dhe litarit” tha Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet