Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama publikon foton e policit të plagosur: Zoti u ktheftë mendjen atyre që duan të djegin Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një fotografi, të policit të lënduar në protestë dhe që po trajtohet në QSUT.

Rama, në krah të fotove, shkruan ndër të tjera që |Zoti u ktheftë mendtë atyre që “kanë dy vjet e gjysmë që duan të djegin Shqipërinë”.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

#TëShkuara❤️

dhe Zoti u ktheftë mendjen e humbur atyre që ngrenë dorë ndaj të tjerëve dhe dora e drejtësisë mos vonoftë, jo vetëm mbi policin që mori jetën e një njeriu,

as vetëm mbi dhunuesit e policëve në krye të detyrës, po edhe mbi ata që kanë dy vjet e gjysëm që duan të djegin Shqipërinë🙏

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet