Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta për vrasjen e Klodian Rashës, Vasili: Frymëpaku është strukur si miu

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili e cilëson kryeministrin Edi Rama simbol të dhunës në çdo kohë.

Duke e quajtur ‘frymëpak’, Vasili shkruan se është strukur si miu pas dhunës banditeske të policisë dhe thjesht po shtyn disa orë agonie. Sipas tij, dhunuesi si në 21 janar dhe sot mbetet i njëjti.

“Frymëpaku është strukur si miu pas dhunës banditeske të policisë, që vret pas shpine qytetarët. I ka ardhur fundi, thjesht shtyu ca orë agonie.

Frymëpaku simbol i dhunës në çdo kohë. P.S. Fotot më poshtë janë nga 21 janari 2011 dhe nga dhjetori 2020: Dhunuesi mbetet i njëjti”, shkruan Vasili.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet