Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasje në ish-Bllok, policia rrethon me tela Vilën e Enverit

Vijon tensioni në protestën e sotme për vrasjen e të riut Klodian Shala.

Ndërkohë “Vila e Enverit” në ish- Bllok është rrethuar për të mos lejuar protestuesit të thyejnë xhamat apo tentojnë të hyjnë brenda.

Ndërsa protestuesit hedhin gurë drejt policisë, kjo e fundit përgjigjet me gaz lotsjellës për t’i shpërndarë.

Sakaq protestuesit tentojnë të bllokojnë herë pas here rrugët në zona të ndryshme me koshat e mbeturinave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet