Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasje mes protestuesve dhe policisë, FNSH shoqëron 10 të rinj

Teksa turma e protestuesve ka mbërritur tek Drejtoria e Policisë së Tiranës, kanë nisur dhe konfrontimet e para.

Protestuesit kanë shkatërruar tabela e sinjalistikë dhe kanë hedhur parulla kundër policisë, FNSH ka nisur shoqërimet e para.

Rreth 10 të rinj janë prangosur e marrë nga policia në rrugën “Myslym Shyri”.

Ndërkohë që është hedhur gaz lotsjellës për largimin e protestuesve të tjerë. Ditën e sot janë një numër më i madh policësh në terren.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet