Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas shumë vitesh pauze, rikthehet Anxhelina Hadërgjonaj. E krahasojnë me Beyonce

Anxhelina Hadërgjonaj është rikthyer më në fund në tregun muzikor.

Këngëtarja, e cila i ka munguar skenës prej 9 vitesh ka publikuar këngën e saj “Precious”.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vetë Anxhelina ndërsa komentuesit e kanë krahasuar zërin e saj me të Beyonce-s.

Videoklipi është shumë i veçantë dhe kjo gjë ishtë më se e pritshme, pasi bukuroshja është fokusuar prej kohësh për të arritur këto rezultate.

Më poshtë, do të gjeni videon më të re të Anxhelinës:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet