Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mozzik pranon publikisht ribashkimin me Loredanën pas ndarjes së bujshme

Prej pak kohësh, është përfolur një ribashkim mes reperit të njohur nga Kosova, Mozzik, dhe Loredanës, por askush prej tyre nuk kishte bërë asnjë deklaratë publike. Pas një ndarjeje të bujshme, Mozzik dhe Loredana vendosën t’i ribashkojnë sërish rrugët e tyre.

Por janë fotografuar nga paparacët shumë shpesh, edhe pse nuk kanë preferuar të flasin për këtë çështje deri në momentin që Loredana ka publikuar pjesën e parë të dokumentarit të saj.

Në këtë dokumentar Mozzik ka zënë një pjesë mjaft të madhe dhe të rëndësishme. Ai për herë të parë ka folur për marrëdhënien dhe ribashkimin e tyre, ku shprehet se Loredana është ndryshe nga femrat e tjera dhe gjërat që kanë kaluar e kanë përforcuan më shumë marrëdhënien e tyre dhe i kanë bërë që të jenë bashkë.

“Sa i përket ndarjes që ka ndodh më shumë e kanë bërë mediat, gazetat që kanë shkrujt. Kanë fol e shkrujt gjithçka.Mendoj se gjithçka që na ka mbajt bashkë është se kena jetu shumë sene bashkë. Lori është një tip më ndryshe prej femrave të tjera. Kjo është njëra prej arsyeve që më ka pëlqyer më shumë”,- shprehet Mozzik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet