Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta: Buxheti 2021 ka një fond të papërfillshëm për mbështetjen e biznesit

Presidenti Ilir Meta, me anë të një statusi në “Facebook”, shkruan se buxheti i vitit 2021 ka një fond të papërfillshëm për mbështetjen e biznesit.

Meta thekson se nuk ka asnjë masë për të rimarrë veten, pas krizës ekonomike që shkaktoi pandemia e Covid-19.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Buxheti 2021 ka një fond TË PAPËRFILLSHËM për mbështetjen e biznesit.

NUK KA FONDE për të ndihmuar biznesin e vogël, turizmin, fasonët dhe eksportuesit për daljen nga kriza e thellë, e përkeqësuar nga COVID-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet