Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kaos në Londër/ Makina përplas këmbësorët, disa të plagosur rëndë

Disa persona raportohet se janë plagosur rëndë të premten në mëngjes kur një makinë u përplas me ta në Londrën Lindore.

Shërbimet e urgjencës, duke përfshirë ekipet e ndihmës së shpejtë dhe zjarrfikëse janë në vendin e ngjarjes në zonën e Stamford Hill.

Mediat vendase raportojnë se një makinë gri shihet e përplasur në një pemë. Autoritetet ende nuk po e trajtojnë si sulm terrorist.

“Ne presim një azhurnim për çdo dëmtim. Në këtë fazë të hershme, ky incident nuk po trajtohet si i lidhur me terrorin. Hetimet janë duke vazhduar, ndërsa asnjë arrestim nuk është bërë”, njoftoi policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet