Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

”Do digjet Tirana”, Stresi reflekton pas paralajmërimit për të dielën, fshin statusin në Instagram

Reperi Arkimed Lushaj nga arratia bëri një paralajmërim të frikshëm për mbrëmjen e të dielës, por duket se ka reflektuar dhe është penduar.

Stresi pas disa orësh ka fshirë postimin ku i vendoste një ultimatum 72 orësh për dorëheqje drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Në një paralajmërim të frikshëm, Stresi paralajmëroi një skenar të dhunshëm se në rast se Ardi Veliu nuk do të dorëhiqej, nga ora 00:00 e së dielës do digjej Tirana, madje do shkonte edhe në Surrel dhe kryesisht do shënjestroheshin karburantet.

STATUSI NGA STRESI

jam rebel i lindur nuk jam go…e edi rames si alketa vejsiu si ermal mamaqi pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do digjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen???? Te dielen 00:00 do digjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet