Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arrestimi i kryeredaktorit të Koha Jonë, reagon Nikoll Lesi: Fola me Veliun, po e lëshojnë

Pas arrestimit të kryeredaktorit të Koha Jonë, Qamil Xhanit ka folur drejtori gazetës, Nikoll Lesi. Ai është shprehur se efektivët e kanë marrë me forcë kryeredaktorin afër redaksisë.

Më tej, Lesi tha se ka folur me drejtorin e policisë Ardi Veliun, i cili kishte thënë se ishte një gabim dhe se po lirohet.

“Forcat speciale morën me forcë kryeredaktorin te rrugica e redaksisë.

Fola me drejtorin e përgjithshëm të policisë Ardi Veliu, më tha se është gabim dhe po e lëshojnë,” ka thënë ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet