Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e Klodian Rashës, takim urgjent në Prokurorinë e Tiranës, të pranishëm kreu i SHÇBA

Vrasja e bujshme e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga policia ka vënë në lëvizje organet e drejtësisë.

Këtë mesditë po zhvillohet takim në Prokurorinë e Tiranës, ku të pranishëm janë edhe Drejtori i SHÇBA dhe strukturat e tjera hetimore, të cilët po analizojnë ngjarjen me detaje, si dhe po nxjerrin detyrat për hetimin objektiv të çështjes.

Ndërkohë, Prokuroria ka dërguar në Gjykatë kërkesën për caktimin e masës së sigurisë “arrest me burg” për policin që qëlloi mbi të riun N. H. Organet e drejtësisë po vijojnë hetimet intensive për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes së rëndë, që ka tronditur mbarë opinionin publik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet