Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e Klodian Rashës, shqiptarët e Londrës ngrihen në protestë

Revolta për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha ka kaluar kufijtë e Shqipërisë.

Ndërsa e gjithë Shqipëria “është ngritur në këmbë” në kërkim të drejtësisë për Klodianin, të njëjtën gjë kanë bërë edhe shqiptarët që jetojnë në Londër.

Shqiptarët e Londërs brohorasin njëzëri “Drejtësi për Klodianin”, “Unë jam Klodiani”, ndërsa protesta ka qenë paqësore.

https://www.facebook.com/watch/?v=411705396860686

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet