Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e Klodian Rashës, nis protesta në Tiranë

Ka nisur në Tiranë protesta për Klodian Rashës, 25 vjeçarin e vrarë nga policia.

Protestuesit kanë thirrur “Poshtë diktatura”, ndërsa ata nuk kanë përbërë rrezik për perimetrin e sigurisë.

Deri më tani, situata paraqitet e qetë, duke mos u shënuar ndonjë incident.

Policia ka marrë masa shtesë, duke blinduar dyert e Kryeministrisë, të cilat janë dëmtuar dje nga demonstruesit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet