Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e dy vëllezërve/ Familjarët denoncuan zhdukjen që para tre ditëve

Familjarët e dy vëllezërve gjetur të vrarë me armë zjarri paraditen e sotme në një kanal vaditës në fshatin Zvirinë në Maliq e kanë denoncuar zhdukjen e tyre në Komisariatin e Policisë së Pogradecit. Kujtojmë se policia e Korçës njoftoi sot se vëllezërit janë larguar nga shtëpia pa lënë gjurmë që prej datës 7 dhjetor.

Një tjetër detaj i zbuluar nga gjendja e rëndë është fakti se ka qenë një banor i fshatit që ka zbuluar trupat dhe ka njoftuar policinë, e është vënë menjëherë në lëvizje.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar se kur janë identifikuar trupat e vëllezërve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet